2014. április 24. - 19:41:06

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
*

A ROM frissítés aranyszabályai
Oldalak: [1] 2   Le
  Nyomtatás  

A ROM frissítés aranyszabályai
Szerző Üzenet
icezozo
Alapító
Fórum motor

BB

« Dátum: 2008. február 23. - 08:41:38 »

A téma indító írás itt található: http://pdaplus.hu/content/view/2097/2

nagyon értékes cikk Csápol
de bízzunk benne mielőtt bárki neki áll romot frissíteni elfogja ezt olvasni, illetve utána jár minden velejárójának.
Naplózva

Z 10 10.2.1  1925

Playbook 64GB  OS 2.1
seboka
Szerkesztő
Fórum motor

Today is the longest day of my life!

« Válasz #1 Dátum: 2008. február 23. - 09:27:38 »

de bízzunk benne mielőtt bárki neki áll romot frissíteni elfogja ezt olvasni, illetve utána jár minden velejárójának.
a txt verziot ki lehetne tenni a HTC forumok elejere, hogy mindig keznel legyen.
Naplózva

BB PlayBook 16GB, BB9800, BB9700, BB9105, BB8900, E71, N9300i, N9210i, HP 2510p W7, MB Pro 13'', Garmin 3760 FULL EU
TAR
Cikkíró
PDA függő

« Válasz #2 Dátum: 2008. február 23. - 09:40:45 »

Valahol van 1-2. Majd megkeresem. Csak le kellene fordítanom. Hátha magyarul jobban menne mindenkinek?
Naplózva

BA  6.1

A drágaszág már lassan nyugállományú! Mosolyog
seboka
Szerkesztő
Fórum motor

Today is the longest day of my life!

« Válasz #3 Dátum: 2008. február 23. - 10:08:42 »

Valahol van 1-2. Majd megkeresem. Csak le kellene fordítanom. Hátha magyarul jobban menne mindenkinek?
ugy ertettem a cikk szoveges verziojat lezart forum formajaban sticky-vel kitenni a HTCs forumok elejere.
Naplózva

BB PlayBook 16GB, BB9800, BB9700, BB9105, BB8900, E71, N9300i, N9210i, HP 2510p W7, MB Pro 13'', Garmin 3760 FULL EU
TAR
Cikkíró
PDA függő

« Válasz #4 Dátum: 2008. február 23. - 10:11:38 »

áááááááááááááá

Értem. Most már. Azt hittem a folyamat .txt verzióját.
Naplózva

BA  6.1

A drágaszág már lassan nyugállományú! Mosolyog
HeyBud
Fórum motor

256428AB

« Válasz #5 Dátum: 2008. február 23. - 17:49:11 »

Regota fontolgatom, h megprobalom a ROM frissitest. Meg egy darabig biztos fontolgatom, de egyszer nekiesek. addig is: igen jo osszefoglalo cikk lett!   Olvass! meg folytatom...

(Tmexy-nek lesz egy kis dolga a szoveggel... Vigyorog  )
Naplózva

HP2210, FSPL720, I-mate K-jam, HTC TyTN, Kaiser, p1i,  HP614c, Samsung i780
!!! BlackBerry Bold!!!
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #6 Dátum: 2008. február 23. - 18:58:59 »

kicsit TMK-ztam rajta, de biztos maradt még  Nevet
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
TMexy
PDA függő

« Válasz #7 Dátum: 2008. február 24. - 22:12:13 »

Regota fontolgatom, h megprobalom a ROM frissitest. Meg egy darabig biztos fontolgatom, de egyszer nekiesek. addig is: igen jo osszefoglalo cikk lett!   Olvass! meg folytatom...

Vigyorog Engem Szólítottatok? Ördögi

Majd megyek, és rendetvágok ott is. Kacsint
Naplózva
mrmarkus
Fórum motor

Freedom of Information

« Válasz #8 Dátum: 2008. február 24. - 22:14:57 »

Vigyorog Engem Szólítottatok? Ördögi

Majd megyek, és rendetvágok ott is. Kacsint

Nagyon el voltál veszve és kezded elhanyagolni a kötelességedet, irgumburgum...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

BlackBerry 9790 Bold OS 7.1
BlackBerry 8520 Bold OS 4.6
HTC Desire CM 4.3
Nokia 9300i
Nokia E50
TMexy
PDA függő

« Válasz #9 Dátum: 2008. február 24. - 22:40:30 »

Nagyon el voltál veszve és kezded elhanyagolni a kötelességedet, irgumburgum...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Off
Hát, kicsit összejöttek Vigyorog a dolgok, azóta meg megpróbálom utolérni magamat. Hááát
Most meg ez az egyetem teljesen kikészít: reggel 8-ra megyek, délután 5-kor végzem, ha meg nem figyelek oda, akkor még este 7-kor is bent vagyok. Nevet
"irgumburgum":  Vigyorog
On

Még annyit érdemes lenne beleírni a cikkbe, hogy instabil, fagyogató/újraindulgató gépről se frissítsük a kézigépet. (Habár remélem ez magától értetődik.)
Naplózva
uzsox
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 2008. március 03. - 19:34:16 »

Sziasztok! Lehet nem ide kellene írnom ,de máshol nem tudnak segíteni! Egy MIO C220-om van 3.3 és sikeres buhera közben sikerült törölnöm minden (windowst is) Csak a verziószám jön be és aztán egy kalibrációs képernyő aztás nagy reset (mert mást nem enged) és kezdhetem előről. Nem tudok tovább lépni. Meg van az eredeti helyreállítólemez ,de azt írja nincs kapcsolat. Lehet a ROM-al kellene valamit kezdenem? Ha igen pontosan mit és honnan lehetne letölteni. Nincs hangulatom egy csomót utazni a szervízbe!  Köszönöm ha tudtok segíteni: Zsolt
Naplózva
mrmarkus
Fórum motor

Freedom of Information

« Válasz #11 Dátum: 2008. március 03. - 19:39:30 »

Sziasztok! Lehet nem ide kellene írnom ,de máshol nem tudnak segíteni! Egy MIO C220-om van 3.3 és sikeres buhera közben sikerült törölnöm minden (windowst is) Csak a verziószám jön be és aztán egy kalibrációs képernyő aztás nagy reset (mert mást nem enged) és kezdhetem előről. Nem tudok tovább lépni. Meg van az eredeti helyreállítólemez ,de azt írja nincs kapcsolat. Lehet a ROM-al kellene valamit kezdenem? Ha igen pontosan mit és honnan lehetne letölteni. Nincs hangulatom egy csomót utazni a szervízbe!  Köszönöm ha tudtok segíteni: Zsolt

Mondjuk ezen a portálona a pna-s topicokban talán hamarabb kapsz hozzáértő segítséget...  Kacsint
http://pdaplus.hu/smf/index.php?board=45.0
Naplózva

BlackBerry 9790 Bold OS 7.1
BlackBerry 8520 Bold OS 4.6
HTC Desire CM 4.3
Nokia 9300i
Nokia E50
hbk
Szerkesztő
Fórum motor

« Válasz #12 Dátum: 2008. március 03. - 19:44:04 »

Egy MIO C220-om van 3.3 és sikeres buhera közben sikerült törölnöm minden (windowst is) Csak a verziószám jön be és aztán egy kalibrációs képernyő aztás nagy reset (mert mást nem enged) és kezdhetem előről. Nem tudok tovább lépni.

PNA készüléken alapesetben nem tudsz windows-t törölni.  Nyomtál-e egy Hard resetet azóta neki?  Az akku töltöttsége hány százalékon volt amikor ezt csináltad?

Bővebben kéne tudnom mit jelent nálad a sikeres buhera kifejezés.

Beléptél a szervíz menűbe és ott garázdálkodtál?

A szeriaszámod alapján nézd meg, hogy van-e egyáltalán hozzá publikur firmware. Ha van akkor nem kell kétségbe esni Mosolyog
http://ems00852.egain.net/system/web/view/selfservice/controller.jsp

Naplózva

Dreambox 800HD, Dreambox 529S, Dreambox 500S,
uzsox
Vendég
« Válasz #13 Dátum: 2008. március 03. - 20:17:29 »

Az alábbi linket amit adtál nem müködik! Csak frissitgettem de nem igazán jött össze. Aztán törölgettem és jól sikerült.( egy trasfer progival) .Régebben is volt ilyen de a Mio lemez helyreállítási menüjére kattintva helyre rakta ,de most nem találja mert semmi nem jön be a fennt emlitetteken kívül. A hard reset itt csak annyi ,hogy 10mp folyamatos gomb nyomás. Mert csak egy gomb van rajta. Esetleg vegyem ki belöle az aksit? Az segít? Amennyiben meglenne a firmware akkor sikerülhet? Köszönöm mégegyszer a segítségedet!  Zsolt
Naplózva
uzsox
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2008. március 03. - 20:19:53 »

Ja, az aksim folyamatos töltés alatt volt mert az USB-n keresztül buheráltam és az közben tölti is!
Naplózva
hbk
Szerkesztő
Fórum motor

« Válasz #15 Dátum: 2008. március 03. - 20:21:35 »

Az alábbi linket amit adtál nem müködik! Csak frissitgettem de nem igazán jött össze. Aztán törölgettem és jól sikerült.( egy trasfer progival) .Régebben is volt ilyen de a Mio lemez helyreállítási menüjére kattintva helyre rakta ,de most nem találja mert semmi nem jön be a fennt emlitetteken kívül. A hard reset itt csak annyi ,hogy 10mp folyamatos gomb nyomás. Mert csak egy gomb van rajta. Esetleg vegyem ki belöle az aksit? Az segít? Amennyiben meglenne a firmware akkor sikerülhet? Köszönöm mégegyszer a segítségedet!  Zsolt

Ej-ej transfer progi Kacsint Kacsint Kacsint
Nekem megy a link. ez a induló: http://service.mio-tech.be  majd support fül és a készülék kiválaszt
http://ems00852.egain.net/system/web/view/selfservice/controller.jsp

de már nem is fontos mert megnéztem a mooshikam oldalán és van hozzá firmware.
De ezt fenntartással kezelem mert nem legális  Kacsint oldal.

A készülékhez való romfrissítéssel értelemszerűen ki tudod javítani.
Naplózva

Dreambox 800HD, Dreambox 529S, Dreambox 500S,
uzsox
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 2008. március 04. - 09:09:34 »

MEGOLDÓDOTT! Ugye a kalibráció után semmit nem lehetett csinálni. Többször is kipróbáltam és végül kikapcs nélkül félredobtam. Eltelt sok-sok perc és egyszercsak kiírta,hogy most már betehetem a helyreállító DVD-t,és azóta minden ok! Bár nem értem miért csak negyedóra múlva volt hajlandó tovább lépni ,de ez már mindegy. Köszönöm mindenkinek a segítségét . Azért sokat tanultam így is Tőletek!
Naplózva
boksy
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 2008. március 18. - 13:24:30 »

Naplózva
boksy
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 2008. március 18. - 13:37:29 »

Tök jó a cikk! Kérdésem lenne ! Frissíteni szeretém az Mda-pro -mat! első lépésként megnéztem, hogy G3-as ,de hogy melyik a kettő közül azt vajon hol fogom látni.
Másik kérdésem : honnan és melyik ROM-ot töltsem le szerintetek (persze mint kezdő). Teker
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #19 Dátum: 2008. március 18. - 13:39:09 »

Tök jó a cikk! Kérdésem lenne ! Frissíteni szeretém az Mda-pro -mat! első lépésként megnéztem, hogy G3-as ,de hogy melyik a kettő közül azt vajon hol fogom látni.
Másik kérdésem : honnan és melyik ROM-ot töltsem le szerintetek (persze mint kezdő). Teker
http://pdaplus.hu/smf/index.php?board=18.0

itt az UNI főtéma, válaszd ki a neked megfelelő topicot, lesz biztossan segítséged  Kacsint
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
Georgexy
Vendég
« Válasz #20 Dátum: 2008. május 02. - 12:33:01 »

Elbactam!

Átírtam a registryben az indítófile-t és elírtam a kiterjesztést véletlenül.
Így most nem indul.
Lehet valahogy szerkeszteni a registryt pc-ről?
Hogy tudom visszacsinálni?
Ez egy Wayteq N710B!
Köszi a segítséget!

Naplózva
zolee1988
Fórumlakó

« Válasz #21 Dátum: 2008. május 02. - 13:51:57 »

Elbactam!

Átírtam a registryben az indítófile-t és elírtam a kiterjesztést véletlenül.
Így most nem indul.
Lehet valahogy szerkeszteni a registryt pc-ről?
Hogy tudom visszacsinálni?
Ez egy Wayteq N710B!
Köszi a segítséget!

Egy hard reset szerintem mindent megold Mosolyog
Naplózva

telefon: mindig más, most Samsung Galaxy S3 - Andoid 4.1.2
Samsung NP700Z3A

meg kb 180 db-os telefongyujtemeny
chan
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2008. május 03. - 07:26:57 »

"Majd jön a következő meglepetés, amennyiben valami probléma adódik az update kapcsán, mondjuk bootloaderben marad a gép.
Ilyenkor, mivel nincs töltésvezérlés, nem tudjuk pótolni az elvesztett energia mennyiséget."

rakás pda tölti az akkut bootloaderben is..

de azért igaz (ezt a romfrissítő usernek mondom), hogy ha nem vagy ebben biztos akkor figyelj oda Nevet
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #23 Dátum: 2008. május 03. - 11:11:40 »

"Majd jön a következő meglepetés, amennyiben valami probléma adódik az update kapcsán, mondjuk bootloaderben marad a gép.
Ilyenkor, mivel nincs töltésvezérlés, nem tudjuk pótolni az elvesztett energia mennyiséget."

rakás pda tölti az akkut bootloaderben is..

de azért igaz (ezt a romfrissítő usernek mondom), hogy ha nem vagy ebben biztos akkor figyelj oda Nevet
ha valamit állítunk, hiteles bizonyítékokkal is megtámogatjuk  Kacsint
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
chan
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 2008. május 09. - 01:08:37 »

ha valamit állítunk, hiteles bizonyítékokkal is megtámogatjuk  Kacsint

mi számít annak? csináljak fotót pdaról amint bootloaderben van és a charge led megy? netán videót amiben narancssárgáról zöldre vált a led egy idő után?
Naplózva

Oldalak: [1] 2   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: