2014. április 17. - 02:14:50

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
*

Melyik a legolcsóbb mobil internet?? (__ma__)
Oldalak: [1] 2   Le
  Nyomtatás  

Melyik a legolcsóbb mobil internet?? (__ma__)
Szerző Üzenet
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Dátum: 2008. július 17. - 21:58:23 »

szóval, hátha valaki napra kész a témában, lusta vagyok keresgélni, bevallom  Puszi
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
Killer
Fórum motor

« Válasz #1 Dátum: 2008. július 17. - 23:17:38 »

Hát szerintem a Tmob 2GB csomag 1 év rabsággal a leg kifizetődöbb, és a minöség is a leg jobb még olyan helyeken is van 3G ahol még térképük sincs megrajzolva  respect  Csápol
ja és a 12 hó rabságból három hónap ingyen 15GB letöltéssel  Vigyorog
a pannon meg a voda siralmas minöségü még pesten is  Bumm Bumm
bár kérdés mennyi adat kell  Vigyorog
Naplózva

SE Xperia X1 , DELL 6320.LENOVO B570,ZTE Blade (hibátlan),Xperia U,Xperia P.SGS III.SG Note II.
gunar
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #2 Dátum: 2008. július 17. - 23:23:59 »

szóval, hátha valaki napra kész a témában, lusta vagyok keresgélni, bevallom  Puszi
Olcso a voda, de ha használhatót keresel akor a t-mobilost választanám a helyedben! Az van mindenhol, 5760Ft-ért jul-aug 12G(ami lehet marad mint a tavalyi ilyen akciójuk után is?) amugy 5G a csomag eredetije! Voda is 6e a korlátlan, de van aprobetüs rész amiből kiderül annyira nem is korlátlan a kicsike! Ha vmit rosszul tudnék akkor ugy is kijavit majd vki!  Vigyorog
Naplózva

iPhone-5 /Acer Aspire 9920
Diamond segédletek
PR
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 2008. július 17. - 23:31:09 »

Hát szerintem a Tmob 2GB csomag 1 év rabsággal a leg kifizetődöbb, és a minöség is a leg jobb még olyan helyeken is van 3G ahol még térképük sincs megrajzolva  respect  Csápol
ja és a 12 hó rabságból három hónap ingyen 15GB letöltéssel  Vigyorog
a pannon meg a voda siralmas minöségü még pesten is  Bumm Bumm
bár kérdés mennyi adat kell  Vigyorog
szvsz a t-mobile árban és lefedettségben is magasan jobb, társkártyában havi 2900 pénz, az pedig, hogy nyáron adtak havi gratis 7 Gb-ot, asse semmi. A pannon és vodafon Fehérváron és itt a hegyen csak edge-et tud, vagy semmit.
Ha nem állandóan kell, akkor t-mobile domino a tuti.
Naplózva
brazil_8
Alapító
Fórum motor

« Válasz #4 Dátum: 2008. július 18. - 07:15:03 »

Na láttom, hogy nem hiába dolgozzunk  Vigyorog  Vigyorog  Teker  Egészségünkre!
Naplózva

PDA: HTC BlueAngel
GPS: Garmin Mobile 10, GPS10, nüvi360, nüvi1390T
Egyéb: Nokia Lumia920, Nokia E51, Dell E6410
Alexno1
Fórum motor

Android Mester!

« Válasz #5 Dátum: 2008. július 18. - 07:17:15 »

Na láttom, hogy nem hiába dolgozzunk  Vigyorog  Vigyorog  Teker  Egészségünkre!
respect respect respect respect respect respect
Naplózva

Van: HERO!! Touch Pro2, Shift Ameo E90,VOX, MDA VarioII.P910i,Blackb8700,F3, uni128MB, O2 128MB ,9110,N9110i,Motorola008,BA,stb
Alexno1
Fórum motor

Android Mester!

« Válasz #6 Dátum: 2008. július 18. - 07:17:39 »

T-Mobile...
Naplózva

Van: HERO!! Touch Pro2, Shift Ameo E90,VOX, MDA VarioII.P910i,Blackb8700,F3, uni128MB, O2 128MB ,9110,N9110i,Motorola008,BA,stb
PR
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 2008. július 18. - 08:26:22 »

van ez az eladó netkártyám, ha gondolod, kölcsönadom kipróbálásra, van benne sim is, e hónapban 12 gigát letölthetsz vele, csak augusztus közepén viszik el.
Naplózva
PR
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2008. július 18. - 21:11:34 »

van ez az eladó netkártyám, ha gondolod, kölcsönadom kipróbálásra, van benne sim is, e hónapban 12 gigát letölthetsz vele, csak augusztus közepén viszik el.
Ha ez nem érdekelt ingyért, az egy dolog. Ha válaszra sem méltatsz, az nem engem minősít.... Bumm
Naplózva
seboka
Szerkesztő
Fórum motor

Today is the longest day of my life!

« Válasz #9 Dátum: 2008. július 18. - 21:58:41 »

Ha ez nem érdekelt ingyért, az egy dolog. Ha válaszra sem méltatsz, az nem engem minősít.... Bumm
majkel mostanaban ritkan forumozik, igy a szokasosnal kicsit tobbet kell varnod a valaszra.
Naplózva

BB PlayBook 16GB, BB9800, BB9700, BB9105, BB8900, E71, N9300i, N9210i, HP 2510p W7, MB Pro 13'', Garmin 3760 FULL EU
Killer
Fórum motor

« Válasz #10 Dátum: 2008. július 18. - 22:03:29 »

ne akarok bele vau vau de ha bekukkantasz a profiljába látható hogy ma 07.23 kor volt utljára itt és te 09.26 kor ajánlottad a kártyát  Engesztelés
de szerintem ha olvassa valószínü hogy élne a lehetőséggel egy ilyen nagylelkü felajánlás esetén  respect  respect  Egészségünkre!
Naplózva

SE Xperia X1 , DELL 6320.LENOVO B570,ZTE Blade (hibátlan),Xperia U,Xperia P.SGS III.SG Note II.
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #11 Dátum: 2008. július 18. - 22:14:16 »

sziasztok, köszönöm az információt és a segítséget mindenkinek

válaszolni szoktam mindenkinek de ha valaki megnézi az utóbbi hozzászólásaimat az láthatja, h reggel 6-7 és este 22 óra után születnek

kb ennyit vagyok otthon és még pihennem is kellene

további jó fórumozást mindenkinek

m.
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
PR
Vendég
« Válasz #12 Dátum: 2008. július 18. - 22:34:15 »

majkel mostanaban ritkan forumozik, igy a szokasosnal kicsit tobbet kell varnod a valaszra.
ismerve őt, a világ végén is olvassa e sorokat. A két kezemen meg tudnám számolni, hány embernek adnám meg ezt a lehetőséget, de ezt májkel is pontosan tudja. Összehasonlíthatna a vodafonnal, és a pannonnal is, mert nem kell messze mennie érte. Az én saram, hogy nem egyértelműen írtam, hogy a kipróbálás gratis, a régi barátság folyamányaként.
Amúgy, szvsz megérne egy misét, egymás mellé tenni a 3 szolgáltató cuccait. A T-mobile tudja amit ígért: 2100 le, 256 fel, a 7.2 elméleti dolog, ennek elérését én már nem fogom megérni.
Ezt is a hegyről írom, a speedtest.net szerint 3250 le és 345 fel az aktuális sebesség kültéren, bent 2260/345, asse rossz.
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #13 Dátum: 2008. július 19. - 06:10:27 »

ismerve őt, a világ végén is olvassa e sorokat

hmmm, nem kívánnám magánűgyeimet  itt kiteregetni de láthatod h, az aktívitásom egy pár hónapja jelentőssen megváltozott ez vonatkozik az online eltöltött idóre is.
1 hét múlva költözőm, jelenleg semmi más fontosabb dolog nem létezik számomra a fórumon is csak hajnalban és késő este vagyok
Idézet
A két kezemen meg tudnám számolni, hány embernek adnám meg ezt a lehetőséget, de ezt májkel is pontosan tudja.
köszönöm a felajánlást de a kérdés csak teoretikus volt, egy UMPC is kell majd a dologhoz ha valaha komolyabban akarok foglalkozni az témával

ismét csak este 10 körül leszek

üdv,m.
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
PR
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2008. július 19. - 08:39:39 »

hmmm, nem kívánnám magánűgyeimet  itt kiteregetni de láthatod h, az aktívitásom egy pár hónapja jelentőssen megváltozott ez vonatkozik az online eltöltött idóre is.
1 hét múlva költözőm, jelenleg semmi más fontosabb dolog nem létezik számomra a fórumon is csak hajnalban és késő este vagyok köszönöm a felajánlást de a kérdés csak teoretikus volt, egy UMPC is kell majd a dologhoz ha valaha komolyabban akarok foglalkozni az témával

ismét csak este 10 körül leszek

üdv,m.
Azért gondoltam a kipróbálást, mert van Pesten is olyan hely, ahol például a pannon csak edge-et tud, egyszer voltam egy Tisza melletti faluban, ahol semmilyen mobil sem működött,
Bocsánat a csípkelődésért.  respect
off: az elmúlt év nekem sem volt leányálom... skype-on elérsz, ha gondolod.
Naplózva
chan
Vendég
« Válasz #15 Dátum: 2008. július 19. - 09:34:13 »

vodafone vagy tmobile.

a pannon képtelen jól mérni az adatforgalmat, természetesen a saját javukra tévednek és jó nagyot.

egyébként én bp-en kívül csak balatoni kis faluban teszteltem pannont és vodafone-t, mindkettőnél ugyanúgy hasított a HSDPA.
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #16 Dátum: 2008. július 24. - 06:48:57 »

köszi a válaszokat, téma egyelöre napolva  Határozatlan

illetve még 1 kérdés:

adatforgalmat lehet valami progival mérni reális módon??   Hááát
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
PR
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 2008. július 24. - 07:46:39 »

illetve még 1 kérdés:

DU meter a barátod:)
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #18 Dátum: 2008. július 24. - 22:27:20 »

DU meter a barátod:)
thx, megnézem  Kacsint
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
TMexy
PDA függő

« Válasz #19 Dátum: 2008. július 25. - 00:51:04 »

illetve még 1 kérdés:

Én erre a netlimitert használom, megelégedettséggel.
Annó mikor ilyen progit kerestem, akkor a du meternél többet tudott a netlimiter, ezért választottam azt.
Naplózva
HondaRulez
Kezdő
*

Linux-ot a kütyükre !

« Válasz #20 Dátum: 2008. július 25. - 06:09:45 »

vodafone vagy tmobile.

a pannon képtelen jól mérni az adatforgalmat, természetesen a saját javukra tévednek és jó nagyot.

egyébként én bp-en kívül csak balatoni kis faluban teszteltem pannont és vodafone-t, mindkettőnél ugyanúgy hasított a HSDPA.

Sziasztok

Én csak azért szólok hozzá mert szintén mobil netezem, én Pannont használok BP mellet de szinte 90%-ba csutka sebességgel megy Mosolyog
Az adat mennyiséggel  kapcsolatban, annyit hogy szinte bit-re pintosan van kiszámlázva.

Sztem egyes adat mennyiség mérő progik, mondjuk nem mérik azt az adatforgalmat amit a tüzfalad, eldobál elutasít (külső támadások pl) viszont a szolgáltato mint forgalmat ezt is kiszámlázza !

Üdv !
Naplózva

X820 - DM7000S - iPhone - MacBook7,1
PR
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 2008. július 25. - 07:54:38 »

Sziasztok

Én csak azért szólok hozzá mert szintén mobil netezem, én Pannont használok BP mellet de szinte 90%-ba csutka sebességgel megy Mosolyog
Az adat mennyiséggel  kapcsolatban, annyit hogy szinte bit-re pintosan van kiszámlázva.

Sztem egyes adat mennyiség mérő progik, mondjuk nem mérik azt az adatforgalmat amit a tüzfalad, eldobál elutasít (külső támadások pl) viszont a szolgáltato mint forgalmat ezt is kiszámlázza !

Üdv !
http://www.speedtest.net/result/300510049.png
http://borivo.hu/sites/default/files/images/tmobhegy.png
Ennyi tud a T-mobile ott, ahol a vodafon semmit, a Pannon edget, azt sem mindig, sőt néha jel sincs. De a fehérvári sörözés helyszínén és Budán is fele/negyede sebességet tudott a pannon, mint a T-mobile; a vodafont nem tudom kipróbálni, mert olyan cuccom nincs. Valamint nekem asse mindegy, hogy 5790 Ft-ért 12 gigát tudok letölteni, korlátozás nélkül.
Naplózva
PR
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2008. július 25. - 09:14:09 »

Én erre a netlimitert használom, megelégedettséggel.
Annó mikor ilyen progit kerestem, akkor a du meternél többet tudott a netlimiter, ezért választottam azt.
Tudja a havi/napi/órai bontást is, illetve van egy kis ablaka, ami a pillanatnyi sebességet mutatja? És ami a legfontosabb szerintem: szétbontja a lan, wlan, modem adatokat?
Naplózva
transporter
Fórumlakó

« Válasz #23 Dátum: 2008. július 25. - 17:17:44 »

egy picit talán ide kapcsolódik, újdonság: http://www.t-mobile.hu/egyeni/vasarlas/telefonismertetok/ismertetok/keszulek_592.shtml
Naplózva

E71 grey steel,E6,Ipad2 32 wifi only, Lenovo S10-2, Braun Silkepil
PR
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 2008. július 25. - 17:27:00 »

Kár hogy nem volt 2 hónapja, akkor vettem volna egyet a hegyre és zug-internetszolgáltatóként tudtam volna működni. Gondolom 300 métert tudna a padlásról.
Naplózva

Oldalak: [1] 2   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: