2014. április 18. - 01:57:55

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
*

Windows Phone tapasztalatok, kérdések és válaszok.
Oldalak: 1 ... 17 18 [19]   Le
  Nyomtatás  

Windows Phone tapasztalatok, kérdések és válaszok.
Szerző Üzenet
itanczos
Cikkíró
Fórum motor

ROM buheráló / ex Gregory

« Válasz #450 Dátum: 2014. január 28. - 22:33:25 »

Tudom, hogy nem illik egy win-fan topic-ban negatív dolgokat írni, de mégis leírnék pár gondolatot az előző pár hsz-szel kapcsolatban.

Outlook:
Vagy 10 évig leveleztem az aktuális outlook verzióval. Volt vele házasítva Palm, Ericsson, Nokia szinkron. Egyik sem volt tökéletes.
De lényeg, hogy az MS elment egy teljesen saját irányba! Már nem számított a szabvány, egyedül a saját formátum és a monopólium kihasználása!
Ja, hogy nem kompatibilis az outlook az IMAP szabvánnyal? Sebaj, ott az Exchange. Ja, hogy nem a szabvány szerint küldjük a csatolmányokat? Sebaj, használj outlook-ot...  Kbe
Az exchange miatt nem lehet 2 egyforma típusú mező a névjegyeknél, és egyéb butaság...
Arról ne is beszéljünk, hogy az outlook import-export lokalizált címkéket használ! Mosolyog

Sajnos üzleti területen egyeduralkodó az outlook és az ms office. De attól még nem a legjobb! Sőt!

Volt szerencsém 2 napig nyomogatni, tapogatni egy Lumia 920-t. Elsőre nagyon tetszett! Tetszett a megfáradt szememnek a kontrasztos kezelői felület, a nagy betűkkel.
De aztán több órás nyomogatás és 2 napos aktív használat után valahogy olyan nem jó érzésem volt. A viber nem jelzett, csak ha előtérben volt, az akku néha olyan ütemben merült, hogy csak néztem, néhol nagyon puritán volt a kezelői felület. A beállításoknál sokszor nem láttam, hogy vannak további lehetőségek (oldalra kellett húzni, de nem látszott!) Szóval, majd 20 éves mobil tapasztalattal nem volt kézreálló és egyértelmű, hiába látszik egyszerűnek.
A relatív nehéz súly sem válik előnyére.

Az első symbian, a 7650 sokkal komfortosabb volt 1 nap után!

A fényképezőtől sem estem hasra. Számomra gyengébben teljesített mint az iphone5.

Szóval az első benyomás ígéretes volt, de nem lopta be magát sem a 920, sem a WinMobile a szívembe.

Peace

Naplózva

iPhone5 16GB
iPad 4 16GB WIFI
Android miniPC: mk808
Raspberry Pi rev.B
Dell E4310

Oldalak: 1 ... 17 18 [19]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: