2014. április 24. - 19:41:13

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
Nem érkezett meg az aktivációs e-mail?
*

Milyen okostelefont vegyek?
Oldalak: [1] 2 3 ... 7   Le
  Nyomtatás  

Milyen okostelefont vegyek?
Szerző Üzenet
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Dátum: 2012. november 03. - 15:20:46 »

tegnap volt időm nyomogatni egy 4s-t a barátomnál, eddig még max kívülről láttam szifont, mivel nem érdekelt a téma
szóval, a sebességétől nem voltma beájulva, tette a dolgát szépen, akadás nélkül de nem volt olyan pattogós, mint amire számítottam
most itt van a kezemben a lányom huawei ascend-je, ami nem számít egy atomcsapás mérőnek az androidos gépek között, ezt gyorsabbnak érzem  Meglepődött Hááát
kicsit most elbizonytalanodtam, aszem ki kellene párhuzamosan próbálni több gépet, mielött bevásárolok valamit
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
tmabati
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #1 Dátum: 2012. november 03. - 15:45:16 »

tegnap volt időm nyomogatni egy 4s-t a barátomnál, eddig még max kívülről láttam szifont, mivel nem érdekelt a téma
szóval, a sebességétől nem voltma beájulva, tette a dolgát szépen, akadás nélkül de nem volt olyan pattogós, mint amire számítottam
most itt van a kezemben a lányom huawei ascend-je, ami nem számít egy atomcsapás mérőnek az androidos gépek között, ezt gyorsabbnak érzem  Meglepődött Hááát
kicsit most elbizonytalanodtam, aszem ki kellene párhuzamosan próbálni több gépet, mielött bevásárolok valamit

ha nem ismernélek azonnal azt gondolnám valaki flame-elni akar itt  Mosolyog

miben nyilvánul meg a 4s lassúsága?
hol hiányzott a sebesség? alkalmazások? bongészés?
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #2 Dátum: 2012. november 03. - 16:02:58 »

ha nem ismernélek azonnal azt gondolnám valaki flame-elni akar itt  Mosolyog

miben nyilvánul meg a 4s lassúsága?
hol hiányzott a sebesség? alkalmazások? bongészés?
azt nem mondtam, h lassú volt, DE nem tűnt kiemelkedően gyorsnak sem
úgy általában, nem tudom, h a szifonban van-e olyan menü animálás, v beúsztatás ami ilyen érzetet kelthet
úgy nézelődtem benne, persze nem a privát dolgokat
tárcsázó, böngésző, oldal letöltés, megnéztem a rendszeradatokat, kamera, ilyesmi
most du  jutott eszembe, h megnézzem a huaweit-t is, nem volt a kezemben az sem hetek óta, tehát nem volt emlékem róla, h milyen gyors

nekem most simán gyorsabbnak tűnik mint a 4s
pattog mint a nikkel bolha
az iphone-on direk leállítattam az összes futó appot, h jelent-e valamit, érezhető változást nem okozott
egymás mellet fogok kipróbálni gépeket, csak az lesz a valódi összehasonlítás

vagy mondjátok, h mit nézzek  Kacsint
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
lmichele
Kezd ideszokni
**

« Válasz #3 Dátum: 2012. november 03. - 19:22:15 »

Mi lenne akkor ha kipróbálnál egy Nexus referencia készüléket Kacsint
Naplózva

Google Galaxy Nexus i9250 4.2.2
Asus Nexus 7  4.2.2
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #4 Dátum: 2012. november 03. - 20:20:18 »

szétválasztottam a témát az Iphone tapasztalatok, kerdesek es valaszok. -tól, milyelött lelőnek a szifonosok, meg saját magamat a moderációs elvek miatt  Vigyorog
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
tmabati
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #5 Dátum: 2012. november 03. - 22:33:29 »

szétválasztottam a témát az Iphone tapasztalatok, kerdesek es valaszok. -tól, milyelött lelőnek a szifonosok, meg saját magamat a moderációs elvek miatt  Vigyorog

Mosolyog

hát nem tudom, mondjuk ha kilövöd pl. a tárcszót és újra elindítod, értelemszerűen valamivel lasabban indul.
a kérdés tudod a szokásos, mire fogod használni?

egyébként "tiszta" rendszer esetén nem hiszem, hogy szignifikáns különbség lenne. ios 6 vs. zseléscuki
szerint itt inkább az os-ek alapvető felépítést kéne tesztelgetned, melyik áll jobban kézre neked.
ma pl. játszottam egy note 2-vel, egyszerűen hiába klassz cucc, számomra használhatatlan méretű.
bár nekem már a sgs3 is bőven az volt.
ha gondolod i5-öst tudok felajánlani nyomkodásra, ha összefutunk valahol.
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #6 Dátum: 2012. november 03. - 22:57:37 »

Mosolyog

hát nem tudom, mondjuk ha kilövöd pl. a tárcszót és újra elindítod, értelemszerűen valamivel lasabban indul.
a kérdés tudod a szokásos, mire fogod használni?

egyébként "tiszta" rendszer esetén nem hiszem, hogy szignifikáns különbség lenne. ios 6 vs. zseléscuki
szerint itt inkább az os-ek alapvető felépítést kéne tesztelgetned, melyik áll jobban kézre neked.
ma pl. játszottam egy note 2-vel, egyszerűen hiába klassz cucc, számomra használhatatlan méretű.
bár nekem már a sgs3 is bőven az volt.
ha gondolod i5-öst tudok felajánlani nyomkodásra, ha összefutunk valahol.
őőőőő, szerintem a tárcsázó nem lett kilőve, csak olyan dolgok futottak a háttérben ami szokásos
böngésző, időjárás, stb...
nem tom, magában a rendszermenüben nem volt gond a tájékozódás, hasonló mint a droid így első blikkre

az érvek és ellenérvek közismertek a 2 oprendszerrel kapcsolatba, ugye a totál freedom a maga sajátos problémáival, amiről tettél is fel cikket, illetve a börtön, amihez kell a JB  Nevet
most egy kicsit jobban nyöszörgettem a huaweit, volt megmeredés a böngészőben zoomolásra, görgetésre
persze ez egy belépő szintű androidos készülék

az viszont fontos, ha már elköltök 100k  nagyságrendet hosszú idő után egy vasra, az ne szenvedjen és tudja azt alapértelmezetten csípőből, amir szükségem van
ez nem több funkcióban, mit a mit a jelenlegi gépem tud, a a vénkisasszony angyalka  Puszi
-egy normális telefon, speed dial képességekkel,
-offline navigáció HASZNÁLHATÓ autós tartóval (amibe csak beleteszem és nem kell kábeleket dugdosni)
-normális BT, headsethez
-OUTLOOK szinkronizázió felhő és miegymás nélkül
-napfényben is olvasható kijelző

aszem kb ennyi
 Kacsint
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #7 Dátum: 2012. november 03. - 23:08:52 »

sok minden nem maradt az OS-ek közül, úgy látom az MS is végképp leírta magát a bénaságaival a mobil eszközök témakörben, és itt értsd az okostelefon kategóriát

iOS vs Android
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
tmabati
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #8 Dátum: 2012. november 03. - 23:28:10 »

őőőőő, szerintem a tárcsázó nem lett kilőve, csak olyan dolgok futottak a háttérben ami szokásos
böngésző, időjárás, stb...
nem tom, magában a rendszermenüben nem volt gond a tájékozódás, hasonló mint a droid így első blikkre

az érvek és ellenérvek közismertek a 2 oprendszerrel kapcsolatba, ugye a totál freedom a maga sajátos problémáival, amiről tettél is fel cikket, illetve a börtön, amihez kell a JB  Nevet
most egy kicsit jobban nyöszörgettem a huaweit, volt megmeredés a böngészőben zoomolásra, görgetésre
persze ez egy belépő szintű androidos készülék

az viszont fontos, ha már elköltök 100k  nagyságrendet hosszú idő után egy vasra, az ne szenvedjen és tudja azt alapértelmezetten csípőből, amir szükségem van
ez nem több funkcióban, mit a mit a jelenlegi gépem tud, a a vénkisasszony angyalka  Puszi
-egy normális telefon, speed dial képességekkel,
-offline navigáció HASZNÁLHATÓ autós tartóval (amibe csak beleteszem és nem kell kábeleket dugdosni)
-normális BT, headsethez
-OUTLOOK szinkronizázió felhő és miegymás nélkül
-napfényben is olvasható kijelző

aszem kb ennyi
 Kacsint

hát kiegészítők és navi terén az iphone elég erős.
mondjuk ha nem igo-t akarsz akkor a többi navi nagyjából droidra is van.

outlook szinkron itunes-on keresztü működik szépen.
(naptár, kontakt, mail)
ez droid esetén nem ilyen egyszerű, legalábbis amíg volt droidom külső progi kellett hozzá.
lehet azóta van más megoldás is.
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #9 Dátum: 2012. november 04. - 10:01:41 »

hát kiegészítők és navi terén az iphone elég erős.
mondjuk ha nem igo-t akarsz akkor a többi navi nagyjából droidra is van.

outlook szinkron itunes-on keresztü működik szépen.
(naptár, kontakt, mail)
ez droid esetén nem ilyen egyszerű, legalábbis amíg volt droidom külső progi kellett hozzá.
lehet azóta van más megoldás is.
értem, köszi, szóval az outlook szinkron megy rendesen itunes-en keresztül?
hbk aszonta, h kell hozzá valami office akármi külső progi
naviban igo van használatban, a kijelző fényereje a tesztek szerint ver mindenkit, ezt olvastam
autós tartókat még nem keresgéltem, mondjuk olyan kellene, ami a mostani HR rendszerű karra felrakható
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
tmabati
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #10 Dátum: 2012. november 04. - 11:10:41 »

értem, köszi, szóval az outlook szinkron megy rendesen itunes-en keresztül?
hbk aszonta, h kell hozzá valami office akármi külső progi
naviban igo van használatban, a kijelző fényereje a tesztek szerint ver mindenkit, ezt olvastam
autós tartókat még nem keresgéltem, mondjuk olyan kellene, ami a mostani HR rendszerű karra felrakható

nem tudom pontosan milyen szinkronna gondolsz (outlook) , a naptár-névjegy szinkronhoz nem kell külső prgi.
mondjuk nekem macem van már egy ideje, de szvsz. nem csalnak az emlékeim.

egy valamit azért megnéznék, az új google teló (LG féle Nexus 4) eléggé best buy, nem tudom itthon hogyan lehet majd kapni, gariztatni stb.
ha lehetőségem lesz rá tuti ki fogom próbálni.
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #11 Dátum: 2012. november 04. - 11:37:23 »

nem tudom pontosan milyen szinkronna gondolsz (outlook) , a naptár-névjegy szinkronhoz nem kell külső prgi.
mondjuk nekem macem van már egy ideje, de szvsz. nem csalnak az emlékeim.

egy valamit azért megnéznék, az új google teló (LG féle Nexus 4) eléggé best buy, nem tudom itthon hogyan lehet majd kapni, gariztatni stb.
ha lehetőségem lesz rá tuti ki fogom próbálni.

igen, kb ennyi kell nekem szinkronban
mondj valami rosszat is a szifonról, eddig a home gomb behalása amiről tudok  Nevet

nexusnak utánna nézek
thx

edit:
nem tűnik rossznak a speckója, kérdés, h mikorra lesz hozzáférhető
gondolom legkésőbb a fa alá betolják  Mosolyog

edit2:
A Google Nexus 4 a Google Play Store-ban november 13-tól lesz megvásárolható (hazánkban természetesen ebben a formában nem). A 8 és 16 gigabájtos készülékek 299 és 359 dolláros áron lesznek elérhetők az Egyesült Államokban.
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
tmabati
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #12 Dátum: 2012. november 04. - 12:50:13 »

igen, kb ennyi kell nekem szinkronban
mondj valami rosszat is a szifonról, eddig a home gomb behalása amiről tudok  Nevet

nexusnak utánna nézek
thx

edit:
nem tűnik rossznak a speckója, kérdés, h mikorra lesz hozzáférhető
gondolom legkésőbb a fa alá betolják  Mosolyog

edit2:
A Google Nexus 4 a Google Play Store-ban november 13-tól lesz megvásárolható (hazánkban természetesen ebben a formában nem). A 8 és 16 gigabájtos készülékek 299 és 359 dolláros áron lesznek elérhetők az Egyesült Államokban.

nexus szolgáltatóknál talán lesz  Határozatlan

iphone:
ha nem használtad  még, akkor az itunes-t szokni kell.
van olyan szolgáltatás ami csak osx-el működik igazán a mec-es progik miatt (pl. iphoto szinkron)
ha jb-t használsz eléggé instabillá válhat a teló, nem maga a törés miatt, hanem a feltelepített kiegészítő progik miatt.

igen a home gomb sokaknál elromlik, nekem pl. az első 4-en a mute gom tört ki.
igaz garis volt és cserélték a telót.
a használt készülék, gari nélkül eléggé zsákbamacska. nehezen javítható.
vannak típus hibák, a 4-eknél pl. volt a rádió hibája, teljesen beszart és aktiválni sem lehetett a telót, ez cserét jelent.
ha ilyen jelegű hiba van akkor az almáriumnál 60.000-be kerül a csere.
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #13 Dátum: 2012. november 04. - 17:12:54 »

nexus szolgáltatóknál talán lesz  Határozatlan

iphone:
ha nem használtad  még, akkor az itunes-t szokni kell.
van olyan szolgáltatás ami csak osx-el működik igazán a mec-es progik miatt (pl. iphoto szinkron)
ha jb-t használsz eléggé instabillá válhat a teló, nem maga a törés miatt, hanem a feltelepített kiegészítő progik miatt.

igen a home gomb sokaknál elromlik, nekem pl. az első 4-en a mute gom tört ki.
igaz garis volt és cserélték a telót.
a használt készülék, gari nélkül eléggé zsákbamacska. nehezen javítható.
vannak típus hibák, a 4-eknél pl. volt a rádió hibája, teljesen beszart és aktiválni sem lehetett a telót, ez cserét jelent.
ha ilyen jelegű hiba van akkor az almáriumnál 60.000-be kerül a csere.
hmmm...., kopik ennek is a fénye  Meglepődött

köszi, még várom a beszerzéssel kapcsolatban, h nyilatkozzon az illetékes
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
KrE
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #14 Dátum: 2012. november 05. - 10:03:38 »

Az iOS sebességérzete elég csalóka tud lenni, mert bár gyors, az animálás szerintem sokszor csökkenti a szubjektív sebességet.
Az Androiddal nekem az a bajom, amik megfordultak a kezemben, képesek voltak még a program lista görgetésénél is lagolni, néha döcög az egész rendszer és bármennyire is nyitott, nekem a fapad érzés mellett még mindig csak az ebből még bármi lehet potencia ígérete érzésem van, még mindig nem érzem, hogy bármi is lett belőle, bár a JB a videók alapján már úgy tűnik, hogy felnőtt a rendszer az ígéretek valóra váltásának szintjére, de biztosat erről nem tudok mondani, mert a kezemben még nem volt.
Számomra sok szempontból ideális rendszer a BB volt sokáig. Gyors, fölösleges animációktól mentes, pattogós, shortcut-okkal csukott szemmel használható. A gond, hogy az 5.0-nál nagyjából kifújt, a 6.0 idejére pedig már lemaradásba is került a ősi alapelveknek köszönhetően. További gondok, hogy a böngészés döcögős rajta, kevés magyar vonatkozású program van rá, offline navi pedig egyáltalán nincs. Az előzetes videók alapján úgy tűnik, hogy a 10-es OS-sel visszajöhetnek a kanadaiak az élvonalba, de ez majd akkor derül ki, ha megjelent a végleges cucc.

iOS-nél számomra a legidegesítőbb hiba, hogy ha a naptárban két különböző emlékeztető is be van állítva azonos riasztási időponttal, akkor kérlelhetetlenül végig ordítja az emlékeztető dallamot és teszi ezt telefonálás közben is azzal a különbséggel, hogy nem ordít, hanem a hívásba zenél bele, így a dallam hosszától függően akár fél percig semmit nem lehet érteni beszlégető partnerből. A naptár általánosságban hihetetlenül primitív, a bejegyzésekhez rendelt emlékeztetőknél a 2 órával előtte és az egy nappal előtt közt nincs opció, egy bejegyzés átütemezése körülményes. A profilok teljes hiánya, főleg a BB hihetetlen aprólékosan paraméterezhető profiljai után nagyon idegesítő. Saját tapasztalatom szerint, bár karakteres antenna problémák nincsenek a 4S-sel, a térerő és a wifi jel erőssége is elmarad a korábban általam használt telefonoktól. Nehézkes a 3G ki-bekapcsolása. Az iOS 6-ban kicsit randomra sikerült az automata fényerő szabályozása. Vannak olyan ötletek mind a rendszerben, mind az almás programokban, amik nagyon jók lennének, de összességében a jelen megvalósítás mellett szinte használhatatlanok. Ilyen például a hely alapú emlékeztető, ami teljességgel random működéssel örvendezteti a felhasználót, a do not disturb, aminél a hívó foglalt jelzést kap, aminek köszönhetően elég jó eséllyel fog újra telefonálni 3 percen belül, az iBooks-nál nem lehet oldalakon átívelő kijelölést csinálni, ezáltal nem jegyzetelhető rendesen, ráadásul a jegyzet funkció csak könyveknél létezik, PDF-nél nem.

Szinte pontosan egy éve használom a 4S-t, az első 4 hónapban BB mellett másodtelefonként, azóta egyedüliként. Rengeteg apró idegesítő hülyesége van az egész rendszernek, azonban a jelen állás szerint az én igényeim mentén még mindig ez a legkisebb rossz. Hogy számodra elviselhető kompromisszum lenne-e, azt nehéz megmondani, az eddigi ismereteim alapján arra tippelnék, hogy az angyalka után nem egy hajtépést okozna neked az alma orwell-i világa, de ahogy idővel én is a bekapcsolom és működjön szemléletre váltottam a vindózos romrakó játékról, nem kizárt, hogy te is eltolódtál ebbe az irányba. Én azt tanácsolom, hogy keress valakit, akinek van a fiókban elfekvőben egy ájfónja amit örömmel hozzád vág egy hétre. Így van egy két napod a rendszer megismerésére, majd pár napod az éles tesztelésre. Ennyi idő alatt szerintem el tudod dönteni, hogy együtt tudnál-e élni vele. A fél óras nyomkodással biztos, hogy nem jönnek ki azok a problémák, amik megkeseríthetik a hétköznapjaidat.
Naplózva

BB Q10 [2AF74198]
ájPedmini
BB 9800,
MBP 13" 2.4, HP 9420
Samu M110, B2100, Nokia 9110
Olympus OM-D EM-5
http://felvilagosultalkoholizmus.blog.hu/
domi007
Cikkíró
Fórum motor

ahogy HBK mondaná: friss vér :)

« Válasz #15 Dátum: 2012. november 05. - 10:43:56 »

off:
Kre, te ájpedminizel?  Meglepődött
Milyen?  Vigyorog
Naplózva

Linuxot a PDA-ra! mondta ő, és úgy is lett! Nevet

Történelem

iPhone 5 16GB fekete, független
HTC One S - céges igásló

http://domonkos.tomcsanyi.net
KrE
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #16 Dátum: 2012. november 05. - 11:32:16 »

off:
Kre, te ájpedminizel?  Meglepődött
Milyen?  Vigyorog
Jaja.
Amikor jöttek a szivárogtatott infók megörültem neki, mert az ájpedkettővel a legfőbb bajom a mérete volt, de aztán elgondolkodtam és meggyőztem magam, hogy nem kell. A bemutató sem keltett bennem legyőzhetetlen birtoklási vágyat.
Aztán mire megjelent, úgy voltam vele, hogy jó lenne, de eszem ágában sincs nyitáskor sorba állni, így pénteken 10 körül felkeltem, majd fél 12-kor rácsörögtem a StarKing-re, hogy van-e még. Volt. Délben besétáltam, megvettem és jó! Mosolyog

Az ájpedkettővel az volt a bajom, hogy bár sokszor venném hasznát, de általában pont olyankor nem volt nálam, mert a 10" túl nagy ahhoz, hogy táska nélkül hordozzam magammal. Itthoni használatra teljesen fölösleges, mivel kisebb a kijelzője és kevesebben tud mint a laptopom és ugyanúgy nem kényelmes egy kézben tartani, mint azt.
A Mini, bár szerintem is kicsit túlárazott, mégis jó döntés volt, mivel amire nekem kell, azt tökéletesen kiszolgálja, cserébe kényelmes egy kézben is, a kijelzője épp elég nagy. Ami negatívum, hogy a felbontásnak köszönhetően az olvashatósága nem a legjobb szemüveg nélkül, illetve, hogy a smucig alma az ájfón töltőjét adja hozzá, így kicsit lassú a táplálása. Ami még kicsit meglepett, miután az ájpedkettőt iOS 4-gyel használtam, hogy a 6 bár távol álljon tőle, hogy akadjon, mégsem olyan gördülékeny ezen a vason.

Ami nagyobb probléma, hogy a hülye alma képes volt egy maréknyit küldeni belőle a magyar piacra, ráadásul normális tokokban sem bővelkedünk, Smart Coverről meg egy darabig még ne is álmodjuk itthon, erősen a "majd egyszer tanál kapunk" a raktárkészlete...

Összességében nagyon tetszik.
Naplózva

BB Q10 [2AF74198]
ájPedmini
BB 9800,
MBP 13" 2.4, HP 9420
Samu M110, B2100, Nokia 9110
Olympus OM-D EM-5
http://felvilagosultalkoholizmus.blog.hu/
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #17 Dátum: 2012. november 05. - 16:14:10 »

Az iOS sebességérzete elég csalóka tud lenni, mert bár gyors, az animálás szerintem sokszor csökkenti a szubjektív sebességet.
Az Androiddal nekem az a bajom, amik megfordultak a kezemben, képesek voltak még a program lista görgetésénél is lagolni, néha döcög az egész rendszer és bármennyire is nyitott, nekem a fapad érzés mellett még mindig csak az ebből még bármi lehet potencia ígérete érzésem van, még mindig nem érzem, hogy bármi is lett belőle, bár a JB a videók alapján már úgy tűnik, hogy felnőtt a rendszer az ígéretek valóra váltásának szintjére, de biztosat erről nem tudok mondani, mert a kezemben még nem volt.
Számomra sok szempontból ideális rendszer a BB volt sokáig. Gyors, fölösleges animációktól mentes, pattogós, shortcut-okkal csukott szemmel használható. A gond, hogy az 5.0-nál nagyjából kifújt, a 6.0 idejére pedig már lemaradásba is került a ősi alapelveknek köszönhetően. További gondok, hogy a böngészés döcögős rajta, kevés magyar vonatkozású program van rá, offline navi pedig egyáltalán nincs. Az előzetes videók alapján úgy tűnik, hogy a 10-es OS-sel visszajöhetnek a kanadaiak az élvonalba, de ez majd akkor derül ki, ha megjelent a végleges cucc.
köszi a véleményt, a naptáros témával kapcsolatos kifakadásodat olvatam  Nevet

igen, a berhelést már feladtam, 2 év után kellett nyomni egy HR-t a blueangelen, azóta nem piszkáltam
viszont profilkezelésre mindenképp szükségem van, ha nem is különösebben cizelláltra de az, h autóben tudjak BT-t bekapcsolni, meg hangerőket változtatni egy menüpontból, alap
külső programmal csak megvalósítható azért, ugye?  Vigyorog
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
domi007
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #18 Dátum: 2012. november 05. - 17:19:24 »

Jaja.
Amikor jöttek a szivárogtatott infók megörültem neki, mert az ájpedkettővel a legfőbb bajom a mérete volt, de aztán elgondolkodtam és meggyőztem magam, hogy nem kell. A bemutató sem keltett bennem legyőzhetetlen birtoklási vágyat.
Aztán mire megjelent, úgy voltam vele, hogy jó lenne, de eszem ágában sincs nyitáskor sorba állni, így pénteken 10 körül felkeltem, majd fél 12-kor rácsörögtem a StarKing-re, hogy van-e még. Volt. Délben besétáltam, megvettem és jó! Mosolyog

Az ájpedkettővel az volt a bajom, hogy bár sokszor venném hasznát, de általában pont olyankor nem volt nálam, mert a 10" túl nagy ahhoz, hogy táska nélkül hordozzam magammal. Itthoni használatra teljesen fölösleges, mivel kisebb a kijelzője és kevesebben tud mint a laptopom és ugyanúgy nem kényelmes egy kézben tartani, mint azt.
A Mini, bár szerintem is kicsit túlárazott, mégis jó döntés volt, mivel amire nekem kell, azt tökéletesen kiszolgálja, cserébe kényelmes egy kézben is, a kijelzője épp elég nagy. Ami negatívum, hogy a felbontásnak köszönhetően az olvashatósága nem a legjobb szemüveg nélkül, illetve, hogy a smucig alma az ájfón töltőjét adja hozzá, így kicsit lassú a táplálása. Ami még kicsit meglepett, miután az ájpedkettőt iOS 4-gyel használtam, hogy a 6 bár távol álljon tőle, hogy akadjon, mégsem olyan gördülékeny ezen a vason.

Ami nagyobb probléma, hogy a hülye alma képes volt egy maréknyit küldeni belőle a magyar piacra, ráadásul normális tokokban sem bővelkedünk, Smart Coverről meg egy darabig még ne is álmodjuk itthon, erősen a "majd egyszer tanál kapunk" a raktárkészlete...

Összességében nagyon tetszik.

Köszi szépen, pedig az új smart cover nagyon tetszik amúgy, meg erősen gondolkodóban vagyok én is...ugyanis kellene olcsó, de céges papírral beszerezhető Siri képes eszköz....iPad mini nem lenne rossz, de a telefont is kellene cserélni lassacskán...de ha már csere, akkor 4S-re minek, ha van 5-ös is....tiszta bolondokháza.  ROFL
Naplózva

Történelem

HTC One S - céges igásló

tmabati
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #19 Dátum: 2012. november 06. - 11:29:40 »

köszi a véleményt, a naptáros témával kapcsolatos kifakadásodat olvatam  Nevet

igen, a berhelést már feladtam, 2 év után kellett nyomni egy HR-t a blueangelen, azóta nem piszkáltam
viszont profilkezelésre mindenképp szükségem van, ha nem is különösebben cizelláltra de az, h autóben tudjak BT-t bekapcsolni, meg hangerőket változtatni egy menüpontból, alap
külső programmal csak megvalósítható azért, ugye?  Vigyorog

ilyen jellegű profil manager csak jb után telepíthető.

várj jövő hét végéig, lesz nálam egy nexus 4, összefutunk és megnézrd ha érdekel.
Naplózva
májkel
Alapító
Fórum motor

moderátor

« Válasz #20 Dátum: 2012. november 06. - 16:20:34 »

ilyen jellegű profil manager csak jb után telepíthető.
ez komoly? pfff.... Határozatlan

Idézet
várj jövő hét végéig, lesz nálam egy nexus 4, összefutunk és megnézrd ha érdekel.
köszi, ezzel sztem mindenképpen élni fogok, annyira nem vagyok besózva, a szifon beszerzős vonal meg úgytűnik behalt
Naplózva

Google Nexus4
MDA III XplodeWM6.5 
Garmin Mobile10
Acer Aspire One 3G
>Speedfitness<
lmichele
Kezd ideszokni
**

« Válasz #21 Dátum: 2012. november 07. - 00:29:24 »

Azt is számba kell venned , de gondolom úgy is tudod :

Egy androidra 2 perc felmásolni bármit , zene , film , adat akármi .
Egy iPhonra ez szinte lehetetlen ilyen formában.
hacsak nem töröd jb-vel
itunes tudtommal csak korlátozottan alkalmas ezekre : (zene ,film,kép)

Én pl. sokszor használom pendrive-nak a telcsit.
Ha el kell vinnem valamit valakinek stb..
Rádugom a gépre , semmi segéd progi. nem kell a windows felismeri mint háttértárat/meghajtó

Nem beszélve arról ha még micro sd slot is van benne.

Ha elég erős a hardver, tehát ne belépőszintű a telefon ,akkor full Hd filmeket és röccenés mentessen visz mindenféle konvertálás nélkül Mosolyog
Már ha van olyan elvetemült ember aki ilyet néz telefonon  Kacsint

Ha valamit rosszul tudok valaki majd úgy is kijavít  respect respect
Naplózva

Google Galaxy Nexus i9250 4.2.2
Asus Nexus 7  4.2.2
tmabati
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #22 Dátum: 2012. november 07. - 11:03:32 »

Azt is számba kell venned , de gondolom úgy is tudod :

Egy androidra 2 perc felmásolni bármit , zene , film , adat akármi .
Egy iPhonra ez szinte lehetetlen ilyen formában.
hacsak nem töröd jb-vel
itunes tudtommal csak korlátozottan alkalmas ezekre : (zene ,film,kép)

Én pl. sokszor használom pendrive-nak a telcsit.
Ha el kell vinnem valamit valakinek stb..
Rádugom a gépre , semmi segéd progi. nem kell a windows felismeri mint háttértárat/meghajtó

Nem beszélve arról ha még micro sd slot is van benne.

Ha elég erős a hardver, tehát ne belépőszintű a telefon ,akkor full Hd filmeket és röccenés mentessen visz mindenféle konvertálás nélkül Mosolyog
Már ha van olyan elvetemült ember aki ilyet néz telefonon  Kacsint

Ha valamit rosszul tudok valaki majd úgy is kijavít  respect respect

jól tudod, sajnos az itunes és a jb nélküli telefon erősen köti a felhasználót.
alternatíva lehet a wifi-n keresztüli file küldés.
de a klasszikus kábeles dolog nem működik.
Naplózva
domi007
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #23 Dátum: 2012. november 07. - 13:29:03 »

jól tudod, sajnos az itunes és a jb nélküli telefon erősen köti a felhasználót.
alternatíva lehet a wifi-n keresztüli file küldés.
de a klasszikus kábeles dolog nem működik.

Nem tudom, nálam megjelenik az iPhone pendriveként is, és a képeket le tudom róla húzni...mondjuk azt nem tudom, hogy ez iTunes feature-e, meg hogy lehet-e rá visszamásolni esetleg fájlokat.

DOMy
Naplózva

Történelem

HTC One S - céges igásló

tmabati
Cikkíró
Fórum motor

« Válasz #24 Dátum: 2012. november 07. - 14:16:49 »

Nem tudom, nálam megjelenik az iPhone pendriveként is, és a képeket le tudom róla húzni...mondjuk azt nem tudom, hogy ez iTunes feature-e, meg hogy lehet-e rá visszamásolni esetleg fájlokat.

DOMy

akkor próbáld ki video vagy zene fájlokkal...
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3 ... 7   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: